Gümüş Yüzgeç


”Bay Bond.” Lütfen içeriye girin. M, sizi içeride bekliyor.”
”Teşekkür ederim Charlie. Sana bir kart yollarım.”
 ” Unutmadan, Edinburgh’ta ki evime gönderilen posta kutusunun içerisinden bir tane kırmızı gül, m-95 tabanca ve mermi kovanı çıktı. Bunların bir açıklaması olabilir mi?”
”Şey.. Efendim. İstihbaratımız bu konu üzerine yoğunlaşacaktır. Emin olun.”
” Aslında ben kutuyu kimin gönderdiğini biliyorum Charlie”
”Yaa.. öylemi. Bu konu üzerinde ki tereddütlerinizi anlayabiliyorum. Size karşı tehdit oluşturan bu şahsiyeti en kısa zamanda yakalayacağınıza olan güvenim tam, Bay Bond”
” Teşekkür ederim Charlie!”
  Bir ingiliz istihbaratının gözde ajanı, Bay Bond’u biliyorsunuzdur umarım. Bu adamı çoğunlukla filmlerde farklı ünlülerin canlandırmaları ile nasıl bir kişiliğe sahip olduğunu görmüşsünüzdür. Peki; bu ajan ile hiç kitap okurken karşılaştınız mı? Onun hakkında ayrıntılı olarak bir bilgi edindiniz mi?
İşte sizlere yine muhteşem bir kitap tavsiyesi. James Bond’un çocukluğundan başlayarak yaşadığı bütün olayları içerisinde kapsayan 14 serili bir kitap. İngiliz gizli servisinin ensesinde yaşayan bir adam. Çocukluğunda kaybettiği ailesinden kendisine kalan bir şato ve şatonun içerisinde ki sırlar. Belki de bu sırları açığa çıkarttığı için bir ajan olarak yetiştirildi. Kim bilebilir ki.. Belki de, Max amcasının ona hediye ettiği Aston Martin, kendisini suçluları yakalamaya yönlendirdi.
  Şato’nun kenarında ki nehrin altında saklı olan bir gizem.. Gümüş Yüzgeç. Ajanlık ve casusluk kitaplarını seviyorsanız, büyük bir hayranlıkla okuyacağınızı düşünüyorum. İdefix ve D&R’de şuanda satışı gerçekleşmektedir.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönderme